O marce ADB MEBLE


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży meblarskiej z tradycjami, której korzenie sięgają 1998 r. Specjalizujemy się w produkcji mebli skrzyniowych, montowanych, które charakteryzują się dobrej jakości wzornictwem. Starannie dobieramy materiały (drewniane i drewnopochodne) i przykładamy dużą wagę na precyzyjne ich wykonanie.

Działamy jako producent wytwarzający towary dla innych marek i producentów meblarskich działających na rynkach zagranicznych (Rynek B2B), przede wszystkim na rynku brytyjskim, dokąd skierowujemy około 95% wytwarzanych przez nas mebli. Nasze standardy są od lat uznawane na wymagających zagranicznych rynkach.

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Jedynie ok. 5% produkcji przeznaczone jest na rynek polski. Posiadamy potencjał rozwoju pozwalający na ekspansję na inne rynki zagraniczne, przede wszystkim europejskie (Niemcy, Francja itp.), ale także USA czy też rynki wschodnie: Ukrainę, Białoruś, Łotwę, Estonię czy wschodnio-europejskie: Czechy, Słowację, Węgry.Nasza oferta i możliwości produkcyjne obejmują w praktyce nieograniczone spektrum typów mebli przeznaczonych do użytku indywidualnego począwszy od kompletów mebli do sypialni, jadalni, pokoi dziennych, gabinetów, poprzez pojedyncze meble o różnorodnym zastosowaniu, skończywszy na meblach do pokoi dziecięcych itp. Wśród produktów wskazać można takie bryły jak m.in.: stoły, krzesła, komody, regały, szafy, szafki nocne, łóżka, łóżeczka dla dzieci, toaletki, ławy, skrzynie, lustra, witryny.

Na polskim rynku sprzedajemy swoje produkty poprzez wyspecjalizowane sklepy na terenie całego kraju. Sieć sprzedaży jest wciąż rozwijana - mogą ją Państwo zobaczyć w zakładce – Punkty sprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie sprzedaży naszych mebli – zapraszamy do kontaktu. Meble na rynku krajowym sprzedajemy głównie w naszym salonie firmowym w „Centrum Handlowym Towarowa 22” w Warszawie oraz w salonie firmowym przy fabryce w Suwałkach przy ul. Przemysłowej 1. Mogą tam Państwo obejrzeć niemal pełną ofertę wszystkich naszych kolekcji. Meble dystrybuujemy także poprzez sieć sklepów partnerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Nasze meble wykonane są z solidnego, litego drewna – w szczególności brzozy. W ofercie mamy również meble malowane z MDF. Połączenie najwyższej jakości wykonania, delikatności formy oraz trwałości zapewnia nam od lat wielu stałych miłośników marki.

Do tej pory zaufało nam szerokie grono klientów indywidualnych, ale też liczne ambasady, kancelarie prawne. Chętnie współpracujemy tez z architektami i projektantami wnętrz. Meble doskonale pasują do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym, klasycznym, jak i orientalnym stylu.

Wraz z naszymi kolekcjami wykreujesz w zależności od preferencji atmosferę pełną gustu, gdyż meble drewniane to gwarancja ekskluzywnego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.